TEKLİF ALIN!!
Teklif Formu
Dijital Reklam Ajansı.


Bizi Tanıyın!

Google Adwords

Google Adwords

En Popüler Arama Moturunda Reklamınız Olsun.

Google Reklamları

Google AdWords arama reklamları ile Google’da üst sıralarda olun. Ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara arama yaptıkları anda ulaşın.Müşteriler, ürün ve hizmetlerinizi Google'da aradıklarında sizi bulsun,  reklamlarınızı görsün,  Web siteniz en üst sıralarda gelsin ve siteniz ziyaret edilip, telefonlarınız aransın.

Neden Google Reklamı?

Daha fazla müşteriniz olsun.

Yeni müşteriler edinmek, web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmak, internet üzerinden ürün satışı yapmak veya satışları artırmak, telefonla aranmak gibi amaçlarınız için Google reklamlarını yani Google Adwordsü kullanabilirsiniz.

Google reklamları sayesinde doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşırsınız.

Kullanıcılar sizi ve  işletmenizi, sunduğunuz ürün veya hizmetlerinizi aradıklarında bulur.

Reklamlarınız için bölge ve ülke seçebilirsiniz      

Reklamlarınızı belirli bölgelerde veya şehirlerde yayınlayabilir, işlemenize veya mağazanıza belirli uzaklıktaki müşterilere gösterebilirsiniz

 

Müşterilerinize ne şekilde reklam yapmalısınız?

Google adwords  ile müşterinize reklam yapmanın çeşitli yollları vardır:

  • metin tabanlı arama ağı reklamları,
  • grafik görüntülü reklamlar,
  • YouTube video reklamları
  • uygulama içi mobil reklamlar.

Arama Ağı Reklamları

 

Arama ağı reklamları ile Google’da üst sıralarda olun. Ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara arama yaptıkları anda ulaşın.

Belirlediğiniz kriter kelime ve anahtar sözcüklerle kullanıcılar ürün ve hizmetlerinizi görür, web sitenizi ziyaret eder veya işletmenizi telefonla aramak için reklamı tıklar. Böylelikle daha cok müşteri ve kullanıcıya erişirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Müşterileriniz web sitelerinde gezinirken, haber veya sosyal medya kullanırken, YouTube videosu gösterirken, Gmail hesaplarını kontrol ederken veya mobil cihazlar ve uygulamalar dolaşırken onlara ulaşmanızı sağlar
Calisto olarak görüntülü reklamlarınızı en iyi şekilde yönetiriz. Doğru görüntlü reklam kurgunuzu yaparak ilgili internet sitelerine reklamlarınızı yapar ve doğru kitleyi bulmanıza yardımcı oluruz.

 Görüntülü Reklam Ağı popüler internet sitelerinde kullanıcıların dikkatini çekmeye yardımcı olur. Reklamlarınızı, sunduğunuz ürünü veya hizmeti aramaya başlamalarını beklemeden kullanıcılara sunar. Bu da, genel reklamcılık stratejinizin temelini oluşturabilir. Ayrıca daha önce sitenizi veya uygulamanızı veya rakibinizi ziyaret etmiş kullanıcıları hedeflendiği yeniden pazarlama kampanyalarında olduğu gibi, kullanıcılara geçmişte ilgilendikleri ürünü veya hizmeti hatırlatabilirsiniz.